"Fikirlerin hayata geçirilmesi konusunda tasarım ve uygulamanın birlikte yapıldığı projelere yıllardır imza atan Mercurexpo, sadece tasarım yaratmanın değil, onu en iyi şekilde üretip, uygulayıp hayata geçirmenin önemini bilerek kaliteden ödün vermeden zamanında en iyi hizmeti sizlere sunmaktır."

AHŞAP STAND
Ahşap standlar, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarından yola çıkılarak, suntalam veya sunta üzeri boya uygulaması ile hazırlanan özel tasarım standlardır.
 
 

MODÜLER STAND
Modüler standlarda kullanılan ana malzemeler alüminyum ve mdflam/suntalamdır. Arasında mdflam ya da suntalam malzeme bulunan, bir metre ya da elli santimetrelik alüminyum profillerin birbirini takip eden montajından oluşan sistemdir. Malzemelerin tekrar kullanılabilir olmasından dolayı fiyat aralığı projeye göre değişse de diğer sistemlere göre oldukça uygundur.

MAXİMA STAND
Kullanılabilen malzeme çeşitliliğinden dolayı, modüler sistem standlar arasında en farklı ve şık olan sistemdir. Bu sistem standlarda alüminyum ve suntalam dışında cam, tül, pleksi, sisteme uyumlu özel ahşap modüllerin de kullanılabiliyor olması bu sistemi diğer tüm sistemlerden ayıran en büyük özelliktir. 


Hakkımızda

Mercure Expo Yönetimi ve çalışanları uzun yıllardır uluslararası fuarcılık sektöründe hizmet vermektedir. Almanya başta olmak üzere, İtalya, Fransa, Rusya, Iran, Dubai ve Türkiye’de yüzün üzerinde fuar çalışmasına imza atan ekibimiz, yedi ülkede faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Bize Ulaşın

GERMANY OFFICE

Address: Gerlinger weg 58 57482 WENDEN

Phone: +49 (0) 2762 985186


RUSSIA OFFICE

Address: Pakgauznoe Highway 1A 125438 MOSCOW

Phone: +7 499 394 116


 

TURKEY OFFICE

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Araba Yolu Caddesi Dönence Sokak No:1 Kat:1 Sarıyer / İstanbul / TURKEY

Tel: 0212 223 23 47

info@mercurexpo.com

www.mercurexpo.com